Jak działamy?

Do biznesu weterynaryjnego podchodzimy w sposób holistyczny, uwzględniając potrzeby zespołu i nasze cele doradcze, łącząc je ze sobą. Jako konsultanci wierzymy w ludzi i pracujemy w modelu, w którym wynik finansowy wynika z osobistych decyzji, atmosfery oraz zrozumienia celów pracowników i firmy.

Mamy bogate doświadczenie w obszarze zarządzania projektami handlowymi, operacyjnymi i logistycznymi, obejmujące badanie rynku, opracowywanie strategii, tworzenie treści umów, definiowanie wskaźników operacyjnych (KPI, SLA), formułowanie procedur (SOP), usprawnienie procesów i wdrażanie zmian

Jaką wartość możemy wnieść do Twojego biznesu?

JESTEŚMY DLA CIEBIE.

Jako profesjonalna agencja konsultingowa, rozumiemy i przewidujemy potrzeby oraz wyzwania branży weterynaryjnej.

JESTEŚMY NA RYNKU,

aby wspierać naszych klientów w każdym aspekcie rozwoju praktyki. Nasze doradztwo to unikalne i pionierskie połączenie doświadczenia menadżerskiego, prowadzenia własnych biznesów oraz projektów związanych z weterynarią i farmacją weterynaryjną.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI WYZWAŃ BIZNESOWYCH.

Wybieramy najnowocześniejsze narzędzia zarządcze i dopasujemy strategię tak, abyś swobodnie prześcignął konkurencję. Dołącz do grona tych, którzy już przekonali się, że nasza opieka biznesowa to najlepszy wybór!

To co nas motywuje, inspiruje i sprawia radość

Nasze wartości

Szacunek

Dla nas, wychowanych w kulcie szacunku dla człowieka, wielką wartość mają zwykłe spotkania, które czasem przemieniają się w cudowne święta” – Antoine de Saint-Exupery

Partnerstwo

Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł” – Robert Kiyosaki

Zrozumienie

Mądrość oznacza dążenie do najlepszych celów za pomocą najlepszych środków” – France Hutcheson

Wspólny cel

Na początek należy przestać mówić i zacząć robić” – Walt Disney

Co nas napędza

Nasza misja

Być liderem​ w konsultingu weterynaryjnym

Przewidywać potrzeby wet-biznesu

Pomnażać rentowność naszych Klientów

Nasze wartości

Pomagać precyzyjnie​ w rozwoju działalności

Zmieniać odważnie​ z nastawieniem na efekt

Zdobywać założone cele pewnie i na czas​

Kto stoi za projektem vet2be.pl?

Pomysłem i doświadczeniem dzieli się z Wami współzałożyciel agencji.

Doświadczony menadżer wyższego szczebla, ma 18 lat doświadczenia w rozwoju produktów i procesach sprzedaży, 12 lat doświadczenia w zarządzaniu biznesem i logistyce. Diagnozuje i wprowadza skuteczne zmiany, dzieląc się najlepszą wiedzą i szczegółami tajników zawodowych.

Ma dobry kontakt z osobami na każdym szczeblu organizacji, szanuje odmienne zdanie, rozumie argumenty, jasno przedstawia własne.

Prowadził wiele wykładów, dyskusji panelowych i warsztatów z obszarów, w których się specjalizuje. Autor case studies i wypowiedzi eksperckich m.in. w Pulsie Biznesu, Gazecie Finansowej czy Rzeczpospolitej, social mediach i Internecie.

Sławomir Rajch

właściciel

Doświadczony menadżer wyższego szczebla, ma 18 lat doświadczenia w rozwoju produktów i procesach sprzedaży, 12 lat doświadczenia w zarządzaniu biznesem i logistyce.